تعیین جنسیت و سونو خانگی با جوش شیرین
21 تیر 1396 ساعت 01:08
0 نظرات

زنان قدیمی و مادرها و مادربزرگ ها هر کدام ایده های خود را برای تعیین جنسیت جنین زنان باردار دارند. برخی می گویند اگر شکم زن گرد و جلو بود، فرزند پسر است و اگر در پهلوها پخش بود، فرزند دختر است و هزاران راه دیگر برای تشخیص جنسیت جنین که بین مردم بسیار رایج است.

همین که مادری باردار می شود، گمانه زنی ها برای داشتن دختر یا پسر شروع می شود، به خصوص اگر خانمی فرزند اولش را باردار باشد، این موضوع برای خانواده خانم هم مهم می شود چون باید بدانند سیسمونی صورتی تدارک ببینند یا آبی!

در اینجا وبسایت مادری به شما یک راه ساده و کم هزینه برای فهمیدن جنسیت کودک معرفی می کند، این تست به کمک جوش شیرین انجام می شود.

برای این تشخیص شما فقط به یک یا ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین نیاز دارید.

مادر باردار باید ادرار خود را مانند آزمایشگاه در یک ظرف که جوش شیرین در آن وجود دارد بریزد، اگر پس از ترکیب شدن جوش شیرین و ادرار، حباب در ظرف مشاهده شد و همانند نوشابه گازدار، صدای فش داد نشانه پسر بودن جنین و اگر هیچ واکنشی اتفاق نیفتد نشانه دختر بودن آن است.

راستی بهتر است این آزمایش در صبح انجام شود زیرا ادرار در این زمان نسبتا رقیق بوده به همین دلیل نتیجه دقیق تری به دست می آید.

البته ناگفته نماند در برخی موارد به دلیل آن که در برخی زنان باردار تغییرات هورمونی زیادی اتفاق می افتد ممکن است که نتیجه دقیق مشاهده نشود. 

مطالب مرتبط
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به گروه مادری می باشد. 1395

متن ارسال شده به این بخش